Kemp je otevřen od 1. června do 15.září

Základní informace
Autokemp Tamaris se nachazí ve stínu borovic přímo na plaži v místě Rovanjska, typické severodalmatské obci na úpatí pohoří Velebit. Jadranská magistrála, která vede skrz Rovanjsku a blízkost dálnice A1 (necelých 2 km), umožňují rychlé a kvalitní spojení se všemi oblastmi Chorvatska. Více než 30 let tradice rodinného podniku a hosté, kteří se vracejí, jsou zárukou kvalitních služeb a doporučení na příjemnou dovolenou.

Kemp, parcely a místa
Kemp se rozléha na ploše 6500 metrů čtverečních a disponuje s 30 vybavenými kempovými parcelami s rozlohou kolem 80-100 metrů čtverečních, které mají přípojku na vodu a elektřinu. Kemp může přijmout 30 vozidel a 90 osob.

Sanitarní zařízení
Sanitarní zařízení s rozlohou 110 metrů čtverečních je vybaveno 12 umyvadly, 10 sprchovými kouty, 9 wc kabinkami, 3 pisoáry a 3 mycími žlaby na praní nádobí a prádla.

Ostatní informace
V blízkosti místa Rovanjska (Posedarje, Starigrad, Obrovac) jsou k dispozici lékařské ambulance, které jsou v pohotovosti 24 hodin denně. Vzdálenost od autokempu je od 5 do 10 kilometrů. V místě Rovanjska, v bezprostřední blízkosti kempu, nachazí se obchod, restaurace a caffé bar.

 

Aby Váš pobyt v kempu byl co nejpříjemnější, prosíme Vás, abyste obrátili pozornost
Domácí řád

 Autokemp Tamaris, Obala Ante Mateka 2, 23450 Rovanjska, Chorvátsko       +385 23 654 030